sünd: 13.09.2005 - 29.06.2013 põrnakasvaja
emane
HD-AA ED-00
Ristandsideme rebendid mõlemal jalal - opereeritud
Aretusest väljas

SAKT parim emane junior näitusekoer 2006 - IV koht
SAKT parim emane näitusekoer 2007 - II koht

 

BODENSEE GALERII

JÄRGLASED

Pesakond D - kennelis Ridon Hennet sünd. 10.01.2008 ( Maroussia Sidney + Ridon Hennet Bodensee )

Pesakond A - sünd. 01.02.2009 ( Excalibur van t Pachthof + Ridon Hennet Bodensee )

NÄITUSED

 

Aeg ja koht Kohtunik Tulemus
28.05.2006 Tallinn ERI I Satu Yla Mononen, Soome KUTS 3
21.10.2006 Rakvere Ligita Zake JUN SP-2 PE-4
05.11.2006 Tartu CACIB Boo Lindström , Rootsi JUN VH-1
25.11.2006 Sillamäe Solocky Szpunar JUN SP-1 PE-2
JUN CAC , BOSJun
13.01.2007 II eri Nõo Nina Karlsdotter, Rootsi JUN SP-1 PE-3
JUN CAC , BOSJun
18.02.2007 Panevežys Leedu K.Butrimova AVA SP-1 PE-1
LT CAC , BOS
31.03.2007 Rakvere Ramune Kazlauskaite. Leedu NOO SP-2 PE-3
21.04.2007 Sillamäe Irina Shvets. Venemaa NOO SP-1 PE-1 CAC , BOB
02.06.2007 Võitja 2007 CACIB Cvetka Bogovcic, Sloveenia NOO SP-3
03.06.2007 Tallinn ERI II Lisbet Ramsing, Taani NOO VH-1
28.07.2007 Marupe Läti Monique vn Brempt AVA SP -2 PE-3
29.07.2008 II eri Marupe Miroslav Zidar, Sloveenia AVA SP-1 PE-1
LV CAC , BOB
03-04.11.2007 Tartu CACIB Kurt Nilsson, Rootsi AVA VH-1
17.11.2007 Sillamäe Larissa Galiaskarova, Venemaa AVA SP-1 PE-1, CAC BOS
24.05.2008 Tuula ERI III Elin Normannseth, Norra TŠ SP-3
28.06.2008 Silute,Leedu Nijole Zieniene, Leedu TŠ SP-1 PE-2 LT CAC
29.06.2008 Silute,Leedu Dr. W. Werbitskij, Valgevene TŠ SP-1 PE-2 LT CAC
01.08.2008 Vilnius CACIB Gerard O'Shea TŠ VH -1
02.08.2008 Vilnius CACIB
Balti Võitja
Alenka Cerne, Sloveenia TŠ SP -4
16.08.2008 Tallinn CACIB Nemanja jovanovič Serbia TŠ SP -3
13.09.2008 Riia ERI Satu Ylä-Mononen, Soome TŠ SP-1 PE-1 BOS
LV Club Winner 2008
11.10.2008 Vilnius Sügis
CACIB
Hans Bierwolf Austria SP-2 PE - 4
12.10.2008 Kuldne Karikas
Vilnius CACIB
Aleksei Belkin Venemaa TŠ SP-1 PE -2 , LT CAC
Res CACIB
EST & LV & LT & BALTCH

SUGUPUU

Riccarron Kroisos Pennonen
HD-C/0
FIN JW-04 FIN CH S CH INT CH
7y alive

Zack Van ´t Stokerybos
AM FIN CAN CH
HD ED - free
AOD 7y 11m.

Ferris Von Der Holderstockhöhe
HD-A
INT CH
AOD 9y. 8m.

Xiera Van´t Stokerybos
HD-B ED-0
LUX CH
AOD 9y. 8m.

Oberland´s Allie
HD-A/0
INT CH FIN CH S CH
AOD 8y.

Sennengardens Chevalier
CAN CH
HD-ED free
AOD 7y. 6m.

Meadow Woods Risa V Oberland

Private Stefal Amanda
HD-A/1
EST V CH EST JCH
KK-2 SK
8y alive


Wingo Vom Kleinholz
HD-B/0
10y alive

Kai Vom Scheimatthof
HD-A/B
AOD 6y.

Lonja Vom Kleinholz
HD-A/A
AOD 10y.

 

Black Amiikos Diane To Stefal
HD-B/0

EST V CH LV JW-00 BALT W-00 LV W-01 EST W-01
11y alive

Ferry V. Gabiar
HD-B

INT FIN EST LV LTU CH LTUW-98 LVW-00 LTUW- 00 VDHSG-LEI 00
AOD 9y. 11m.

Danica V.D. Granegg
HD-A/2

LVW96 ESTW95
AOD 11y.