EST&LV &LT& BALT JUN CH
TLN JW-12 BALT JW-12
EST& LV& LT&BALT CH&BELARUS CH

alt
sünd. 19.05.2011 - 18.03.2014 - Histiotsütaarne  sarkoom
isane
HD/ED:AA/00
kaasomanik Annika Tarendi
Šakt 2012 parim isane juunior koer 1.KOHT

Šakt 2013 parim isane koer 1.KOHT

DIAMOND GALERII

Näitused

Aeg ja koht Kohtunik Tulemus
18.02.2012 ValmeiraCAC

Andrei Kisljakov, Valgevene

KUTS  VL-1, EAH, TPK

19.02.2012 Valmeira CAC

Zaur Agabeyli, Azerbaidzhaan

JUN SP - 2

17.03.2012 Läti Võitja CACIB

Miroslaw Redlicki, Poola

JUN VH
18.03.2012 II rühma eri RIIA

Inese Pablaka, Läti

JUN SP-1, PP, PI-3 JUN CAC

31.03.2012 Rakvere CAC

Joanna Szczepanska - Korpetta, Poola

JUN SP-1, TP JUN, JUN CAC
PI-1,VSP

01.04.2012 Rakvere CAC

Svante Frisk, Rootsi,
rühmakohtunik - Joanna Szczepanska - Korpetta, Poola

JUN SP-1, TP JUN, JUN CAC, PI-1, TP, RÜP 4 = EST, LV JCH

14.04.2012 Tallinn Võitja 2012

Liliane de Ritter-Onghena, Belgia

JUN SP-1 JUN CAC VSP JUN PI-2 TLN JW-2012

29.04.2012 ŠAKT erinäitus 2012

Friedrich Schweizer, Šveitsist

JUN SP - 2

19.05.2012 Plunge CAC

M.C.Werbitzkaja, Baltarusija

JUN SP - 2

21.07.2012 UKMERGE CAC

Tatjana Ivanova, Venemaa

JUN VH - 1

22.07.2012 UKMERGE CAC

Ramune Kazlauskaite, Leedu

JUN SP-1 JUN CAC N TP =
LT BALT JCH

18.08.2012 BALTI VÕITJA 2012

Adriana Griffa, Itaalia

JUN SP-1 TP JUN PI-4 BALT JW-2012

03.11.2012 Tartu CACIB

Jean lawless, Iirimaa

NOO VH 3

04.11.2012 Tartu CACIB

Massimo Inzoli,Itaalia

NOO SP-1, PI-4

09.02.2013 Tallinn CACIB

Bo Skalin, Rootsi

NOO SP-1

13.04.2013 Tallinn Võitja CACIB Peter Harsanyi, Hungari NOO - SP 1 SK
04.05.2013 Šakt IX erinäitus Luigel Rafael Malo Alcrudo, Hispaania NOO - SP 2
30.06.2013 Rahvuslik näitus Luigel Adolfo Martinez, Hispaania AVA SP1 SK PI1 TP SERT = EST CH
27.07.2013 Jaunmarupe CAC Hans Bierwolf, Austria AVA SP 2 SK PI 4
28.07.2013 Jaunmarupe CAC Sviatlana Radziuk, Valgevene AVA SP 2
24.08.2013 Riia II rühm Anne Rogowska, Poola CH SP1 SK Sert TP = LV CH
25.08.2013 Riia II rühm Viktoras Avtusko, Leedu CH SP1 SK VSP
14.09.2013 Vilnius CAC Julija Aidietiene, Leedu CH SP 3
15.09.2013 Vilnius CAC Katarszyna Fiszdon, Poola CH SP 1 CAC N TP = LT ja BALT CH

 Sugupuu

Super Foot Elysian
Garden Sotel
Born 25/07/2006
AOD-  Bloat 5y.7m.
C.I.B.&PL&BiH&FI&RU CH
HD/ED-BB/00

Maitlands Word of
Super Foot
Born 30/09/2000
AOD - 8y 5m
HD/ED-AA/00


 
Maitlands Comet
CA CH
Born 3/12/1997
AOD- 9y 10m
HD/ED - AA/00

Schmucki Margo
CA CH
Born
16/09/1998
HD/ED- AA/00

Superfoot Rumor
Has It V Jenda
Born 12/09/ 2000

AOD - 9y 6m
HD/ED-AA/00
Nashems Mungojerrie V.Jendas
US CH
Born 23/05/1999
AOD 10y 3m
HD/ED - AA/00

Urgenta VAN T Sokerybos
C.I.B.&BE&LU&US CH
Born 15/10/1996

Milbu Beatrix
LV JCH, LV CH
Born 04/08/2007
HD/ED- AA/00
alive

 

Warre Diesel V.T Rijkenspark
Dutch Champion, BOB Nurnberg 2008, Best Youth male Dutch speciality 2006, BOB Bleiswijk 2007, 2nd best male Dutch Speciality 2006. BIS Rijsen 2007
Born - 9/05/2005
HD/ED-AA/00
alive

Barancourt Van De Weydenberg
C.I.B.&NL&DE&VDH CH
Born -
6/02/2002
AOD - 9y 1m
HD/ED - AA/00

 

Doesja V.T Rijkenspark
AL HOLL CH
 Born - 19/05/2000
AOD 8y 6m
HD/ED- AA/00

Milbu Toska
LV JCH,LV CH
Born 26/07/2005
HD/ED-AA/00
alive